KAPAT
KAPAT
KAPAT
LEDCELL Pixel / LCP
 • PLED & GÜÇ SEÇENEKLERİ
  Ürün Adi IŞIK RENGİ ÇALIŞMA VOLTAJI GÜÇ LED ARALIĞI ISIK AKISI PCB ÖLÇÜSÜ null
  LEDCell Panel RGB 5V DC - 20 - 320X320
  LEDCell Panel RGB 24V DC - 24 - 286X575
  LEDCell 20 RGB 5V DC - 50 - -
  LEDCell 30 RGB 5V DC - 33 - -

  Elektromekanik Özellikler

  • IC kontrolü
  • Minimum 8mm/piksel görseli

 • CIŞIK SEÇENEKLERİ
  WW:Sıcak Beyaz 3000K R:Kırmızı 625nm RGB
  NW:Doğal Beyaz 4000K G:Yeşil 525nm RGBW
  CW:Soğuk Beyaz 6500K B:Mavi 465nm RGBA
  A:Amber 590nm

  *Opsiyonel olarak farkli renklerde yapilabilir.

 • LEDCell Panel 5V:

  - İç mekanlarda kullanılmaktadır. - Çalışma gerilimi 5V’dur. - Projeye göre uygulama ve montaj seçenekleri mevcuttur. - Led aralıkları 2 cm dir. - Matrix pcb 320mm X 320mm ölçülerinde üretilmektedir.

 • LEDCell 20:

  - 1 metrede 20 piksel olacak şekilde tasarlanmıştır. - Ürün çalışma gerilimi 5 V dur. - Her led arasındaki mesafe 5 cm dir. - Her ledde bölünebilme özelliğine sahiptir. - Bu ürünle birlikte kullanılabilecek profil ise derin kasalı profillerdir. Bu profillere örnek LLI, LLW2, LLU’dur. - Dış mekan ya da iç mekan seçenekleri mevcuttur. - Projeye göre istenilen ölçülerde üretim yapılabilir.

 • LEDCell Pixel Bar:

  İç mekanlarda 30mm-70mm /pixel çözünürlük aralığındaki uygulamalarda, 16mm genişliğinde ve 40cm uzunluğunda FR4 PCB şeritler üzerine monte edilerek kullanılır. Şeritler birleştirilerek 5 metreye kadar tek taraftan besleme ile kullanılabilir. Bu yapı aynı zamanda tüm LLS, LLK ve LLU profilleri ile kullanılabilir. Bu profillerin birleştirilmesi ile istenilen ebatlarda video, grafik ve animasyon panelleri üretilir. Polimer kaplama ile dış mekan kullanımına uygun hale getirilir.

 • LEDCell Pixel Tube:

  İç ve dış mekanda esnek yapı oluşturmak için 30mm-70mm/pixel çözünürlük aralığındaki uygulamalarda 8 mm genişliğinde ve 40cm uzunluğunda FR4 PCB şeritler üzerine monte edilerek kullanılır. Bu şeritler birleştirilerek 4 metreye kadar tek taraftan besleme ile kullanılabilir. Bu yapı dış çapı 10mm olan şeffaf veya difüze polikarbon tüplere yerleştirilerek 1 metrelik çapa kadar esneyebilen şeritlerin birleştirilmesi ile istenilen ebatlarda video, grafik ve animasyon panelleri üretilir. Tüpte kullanılan silikon kapaklar, ürünü dış mekan kullanımına uygun kılar.

 • LEDCell Panel 24V:

  - İç mekanlarda kullanılmaktadır. - Çalışma gerilimi 24 V dur. - Projeye göre uygulama ve montaj seçenekleri mevcuttur. - Led aralıkları 2,4 cm dir. - 18 bloklu matrix pcbsi 18 ayrı parçaya bölünebilir ve bu parçalar ayrı ayrı kullanılabilir. - 18 bloklu matrix pcbsinde 288 adet led mevcuttur ve her blokta 16 adet led bulunmaktadır. - 18 bloklu matrix ölçüleri 286mm X 575mm ölçülerine sahiptir. 1 blok ölçüleri ise 95mm X 95mm ölçüsündedir.

 • LEDCell 30:

  - 1 metrede 30 piksel olacak şekilde tasarlanmıştır. - Ürün çalışma gerilimi 5 V dur. - Her led arasındaki mesafe 3,33 cm dir. - Her bir led bölünebilme özelliğine sahiptir. - Bu ürünle birlikte kullanılabilecek profil ise derin kasalı profillerdir. Bu profillere örnek LLI, LLW2, LLU’dur. - Dış mekan ve iç mekan seçenekleri mevcuttur. - Projeye göre istenilen ölçülerde üretim yapılabilir.


  İç ve dış mekanda esnek yapı oluşturmak için 30mm-70mm /pixel çözünürlük aralığındaki uygulamalarda 8 mm genişliğinde ve 40cm uzunluğunda FR4 PCB şeritler üzerine monte edilerek kullanılır. Bu şeritler birleştirilerek 4 metreye kadar tek taraftan besleme ile kullanılabilir. Bu yapı dış çapı 10mm olan şeffaf veya difüze polikarbon tüplere yerleştirilerek 1 metrelik çapa kadar esneyebilen şeritlerin birleştirilmesi ile istenilen ebatlarda video, grafik ve animasyon panelleri üretilir. Tüpte kullanılan silikon kapaklar, ürünü dış mekan kullanımına uygun kılar.

 • LEDCell Pixel Chain:

  70mm’ den daha uzun pixel aralıklarında; 30mm boyunda,16mm veya 8mm genişliğindeki FR4 PCB ile oluşturulan pixellerden meydana gelmektedir. Bu yapıların çözünürlüğünü pixeller arasında kullanılan kablonun uzunluğu belirler. Bu yapıların 16mm enindeki pixelleri LLS, LLK ve LLU profilleri ile kullanılır. 8mm enindeki pixelleri ise, dış çapı 10mm olan şeffaf veya difüze polikarbon tüplere yerleştirilerek kullanılır. Yine bu yapıların birleştirilmesi ile istenilen ebatlarda video, grafik ve animasyon panelleri üretilir.

 • SİSTEM ÖZELLİKLERİ

  LEDCell sistemi hızlı, akılcı ve eşdeğeri sistemlere göre çok daha ekonomiktir. Yüksek tümleştirme tekniği ile merkezi işlemcinin LED ürününün içine konması sonucu oluşturulan ürün, önceki nesil RGB sistemlerinin pahalı ağır külfetli elektronik kalabalığını tamamen elimine etmektedir. Basit ve zarif boyutlarda tasarıma olanak sunmaktadır. İstenilen çözünürlükler için esnek olarak tasarlanan array üniteleri, 1cm pixel aralığından başlayan çözünürlüklere kadar inebilmekte, bu da görüntü kalitesini artırmaktadır.

  Yüksek kaliteli RGB LED chipleri ile donatılmış, PLCC kılıftaki Akıllı LED içerisinde bulunan 1.2 Mhz lik işlemci ile tüm verilerin dakiklikle işlenmesini, bunun dışındaki verilerin diğer ledlere iletilmesini sağlar. Sabit Akım Sürücü Tekniği ile ledler doğru akım şiddetleri ile sürülerek LED ömrü güvenlik altına alınır. Tümleşik İşlemci ve İşlemci İçi LDO sayesinde, hiçbir ekstra komponente ihtiyaç duymaz. IP67 koruma sınıfına uygun LED array yapısı ve yine IP67 dış kasası, sisteminizi dış ortamlarda çalışırken, hava şartlarının olumsuzluklarına karşı iki kere koruma sağlar. Verilen yazılım ile kullanıcı kolayca şovlar hazırlayabilir, sistemi kontrol edebilir.

  Hazır şovların, SD kartlara yüklenerek kontrol cihazına verilmesi sayesinde tamamen kendi kendine, bir bilgisayara ihtiyaç duymadan çalışabilir. Animasyon ve şov amaçlı kullanımlar için esnek bir çözümdür.

  ÇÖZÜNÜRLÜK

  En yüksek çözünürlük 8mm/pixel, en düşük 300mm/pixeldir.

  VERİ AKTARIMI

  SD CARD - Opsiyonel olarak Video / VGA / LAN RJ45 / HDMI / WI-FI PLCC 5050 R,G,B yüksek parlaklıkta LED chipi + Tümleşik programlanmış

  ADRESLEME

  - İç CPU ile otomatik adresleme ve haritalama özelliği - Kendi içerisindeki sabit akım kaynağı ile LED sürüşü - 1.677.216 renk seçeneği - 256 Gri seviyesi belirleme - 32 adım parlaklık kontrolu - Sinyal doğrulaması otomatik - Kendi içersinde 1.2 Mhz işlemci hızı - 15 MHz maksimum data hızını algılama ve icra etme - Data sinyalini faz çevirmeli kilit ile yeniden yapılandırma ve 1Mhz hızda 1000 adet LED ile transfer olanağı - SMD yapısı ile darbe ve zor şartlarda çalışmaya uygun fiziksel yapı - Tamamen tümleştirilmiş yapısı ile ekstra elektronik komponente ihtiyaç duymaz. Kolayca büyütülüp küçültülebilen sistem yapısına sahiptir.

  ARRAY YAPISI

  Standart olarak IP44, opsiyonel olarak IP65 koruma sınıfında, dış ortamda çalışmaya uygun -20°C, +55°C ve ortam sıcaklığında %90 bağıl nemde çalışabilir.

  KONTROL SİSTEMİ

  PC bazlı, minimum 1Ghz işlemcili, 256 Mb Ram, 1GB hard disk, VGA ekran kartlı, ethernet port desteği ve smart kart yazıcı.

  KONTROL CİHAZI

  Her bir kontrol cihazı 2422 adet led sürme kapasitesinde olup, ethernet bağlantısı ile kaskad bağlantıda 196.000 led ünitesinin sürülmesine olanak tanır. Yapılan animasyon ve şovlar istenirse bilgisayar yardımı ile ya da yüklenmiş SD hafıza üniteleri ile kontrol cihazına aktarılabilmektedir.

  YARDIMCI YAZILIMLAR VE ÖZELLİKLERİ

  Animasyon tasarımı ve kontrolü, FİBERLİ LED BUILD ve FİBERLİ LED STUDIO yazılımları ile sağlanır.
  - Kullanıcı ile dost, kolay anlaşılır menüler. - Hazır array haritaları ve kolayca kendinizin oluşturabileceği haritalama arrayüzleri. - Programla tümleşik kolay kullanımlı efektlerin doğrudan programlanması - Text ilave etme, kaydırma menüleri - Elle hazır gride sahne girme olanağı - Arraya, sona, başa sahne ve efekt ekleme seçenekleri - Video sinyalinden LED arraya kolay görüntü alma şeçenekleri - VMV, FLV, Jpeg, M-Peg, png, psd örnekleme - Kulanılan kontrol cihazlarının kolayca sisteme tanıtılması - Hızlı show hazırlamaya ve icra etmeye uygun yazılım. - Windows işletim sistemine uygun yazılım